User Tools

Site Tools


czarter_jachtow_-_jaki_patent

Czarter jachtów - jaki patent?

Wspomnienia z portu Dubrownik Końcowe trzy dni naszej wycieczki spędziliśmy w Dubrowniku. To jedno z kultowych miast w Chorwacji, które także ma wielowiekowe dzieje i w samej rzeczy ma też do zaprezentowania mnóstwo malowniczych zakamarków.

Średniowieczne zabytki, wyśmienicie uchowane mury miejskie i strażnice, pałace z okresu weneckiego, prócz tego kościoły gotyckie, barokowe rzeczywiście są tam nadzwyczaj piękne. Pogoda była udana, a przez trzy dni poświęciliśmy na odpoczynek i zwiedzanie mnóstwo czasu. Bez wątpienia, również nie szczędziliśmy na jedzeniu, ponieważ żal nam było odjeżdżać. Wykonaliśmy duże zakupy, przekazaliśmy jacht i pożegnaliśmy się z Chorwacją. Źródło

Podsumowując, naprawdę polecamy odpoczynek w Dalmacji, szczególnie ten dynamiczny, dlatego że wyczarterowanie jachtu nie jest wyjątkowo karkołomne i w dodatku w żadnym wypadku nie jest drogie. Oczywiście, trzeba być wyposażonym w patent, ale nawet jeśli nie jest to dostępna perspektywa, wtedy można nabyć bilet i popłynąć na wyprawę statkiem wycieczkowym albo zwyczajnie nabyć wycieczkę objazdową z biura podróży. Samodzielne planowanie wypraw jednakże jest znacznie bardziej ciekawe. Polecamy Chorwację na urlop!

czarter_jachtow_-_jaki_patent.txt · Last modified: 2017/10/16 10:46 by 127.0.0.1