User Tools

Site Tools


czartery_jachtow_w_chorwacji_-_ceny

Differences

This shows you the differences between two versions of the page.

Link to this comparison view

czartery_jachtow_w_chorwacji_-_ceny [2017/05/19 15:00] (current)
127.0.0.1 created
Line 1: Line 1:
 +====== Czartery jachtów w Chorwacji - ceny ======
 +A na wieczor do portu Dubrownik
 +To już koniec naszej ekspedycji do Chorwacji – ostatnim miastem na przygotowanej przez nas liście był Dubrownik. To jedno z najbardziej znanych miast nad Adriatykiem, które dawno temu było bardzo istotnym ośrodkiem handlowym, w tym momencie działają tam w dalszym ciągu porty i rzecz jasna mariny, tym samym da się wyczarterować jacht. 
 +
 +My jednakże z żalem pozostawialiśmy już Chorwację. Dubrownik ma wieloletnią historię, która rzecz jasna miała potężny wpływ na jego aktualny wygląd. Analogicznie jak poprzednio odwiedzana przez nas Korćula także Dubrownik ma niepowtarzalny układ – to miasto, które nadal co do zasady wygląda jak średniowieczne – ma umocnienia obronne, baszty, także onieśmiela prześlicznymi pałacami, są w tym miejscu co więcej liczne świątynie, stąd dla entuzjastów historii to znakomite miejsce na odpoczynek. 
 +[[http://www.instruktorzy.info/blog,1188,przejmowanie-jachtu|Więcej informacji tutaj]]
 +My zarezerwowaliśmy aż trzy dni w Dubrowniku, jako że chcieliśmy też rozkoszować się Chorwacją na dłużej. Dalmacja faktycznie była niebywale piękna i przypadła nam do gustu, skutkiem tego z pewnością kolejny raz tutaj przyjedziemy, jeżeli tylko będziemy mieli szansę. Ciężko oddawało nam się jacht i pakowało, wakacje naprawdę były udane i zalecamy Dalmację każdemu, tak wodą, jak i lądem!
  
czartery_jachtow_w_chorwacji_-_ceny.txt · Last modified: 2017/05/19 15:00 by 127.0.0.1