User Tools

Site Tools


wynajem_jachtow_-_gdzie_najtaniej

Wynajem jachtów - gdzie najtaniej

W planach na dzisiaj Primosten W Środkowej Dalmacji przeznaczyliśmy czas również na Primosten. To romantycznie zlokalizowana miejscowość nad Adriatykiem, która jest wciśnięta między zatokę Primosten i Raduca. Rzecz jasna jest porządnie dobrana do potrzeb żeglarzy, oczekuje marina, która jest wygodnie złączona z centrum miasta autokarem, lecz można też pójść pieszo, to raptem pół godziny. Można bez wątpliwości wyczarterować jacht i zwiedzić sąsiednie wysepki i miejscowości.

Primosten jest umiejscowione na wyspie blisko lądu. Strategiczne położenie sprawiło, że to w tym miejscu w przeszłości skupiały się liczne bitwy, w tym w czasie tureckiej agresji w XVI wieku. Primosten ma kilka atrakcyjnych zabytków, w tym polecamy odwiedzenie kościoła w sercu miasta, który pochodzi z XV wieku. Jest położony na wzgórzu i da się obserwować stamtąd przepiękne krajobrazy na okolicę. Poza tym Primosten słynie ze swoich winnic i reprezentatywnej chorwackiej architektury – domów wykonanych z kamieni. Czarter jachtów Grecja ze skiperem

W okolicy dostępne są plaże, można zrobić zakupy, zjeść porządnie, wskutek tego to również ten zakątek Chorwacji, który jest wart uwagi.

wynajem_jachtow_-_gdzie_najtaniej.txt · Last modified: 2017/05/26 09:18 by 127.0.0.1