User Tools

Site Tools


wynajem_jachtu_w_chorwacji_-_first_minute_czy_last_minute

Wynajem jachtu w Chorwacji - First Minute czy Last Minute?

Dopłynęlismy do portu Primosten Z Trogiru nasz plan prowadził to Primosten. To niedaleko zlokalizowany kurort turystyczny, który oferuje kapitalne plaże i rzecz jasna cudowną architekturę. Miasto jest zlokalizowane na wyspie przy wybrzeżu i z oddali wygląda rzeczywiście olśniewająco, tym samym należałoby poświęcić trochę czasu na jej okrążenie.

Bezspornie, czeka marina, dlatego podróżnicy, którzy wynajęli jachty, analogicznie jak my, mogą bezpiecznie zacumować i pójść do miasta, aby w tym miejscu pozwiedzać, coś wybornego zjeść, przyzwoicie się bawić i odpocząć. Jeśli ma się sporo czasu, należałoby poświęcić go na spacery po okolicy, dlatego że oczekuje tam mnóstwo przyciągających tras spacerowych, także na rower. Przeczytaj więcej

Nie postanowiliśmy na nieszczęście spędzić więcej niż jeden dzień w Primosten, żałowaliśmy, ale niestety nasza wycieczka miała ograniczenia czasowe. Aura też dopisywała, wskutek tego plaże były tam nadzwyczaj kuszące, więc tym bardziej ciężko nam było opuszczać to miasto. Gdy za jakiś czas będziemy planowali ekskursję do Chorwacji, wówczas na pewno Primosten będzie na przygotowanej przez nas liście. Następnie zwróciliśmy się do Splitu.

wynajem_jachtu_w_chorwacji_-_first_minute_czy_last_minute.txt · Last modified: 2017/05/13 07:55 by 127.0.0.1